Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 113 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: Re: Camp Michigan
PostNapisane: 08 cze 2009 13:55 
Wtajemniczony

Do┼é─ůczy┼é(a): 13 mar 2009 15:15
hej wszystkim:)
mam pytanko gdzie mo┼╝na wyrobi─ç t─ů karte o kt├│rej tyle piszecie bo mo┼╝e jeszcze bym zd─ů┼╝y┼éa si─Ö w ni─ů zaopatrze─ç???
Moja przygotowania s─ů w toku, mam ju┼╝ wszystkie kosmetyki i ciuchy przygotowane, teraz najwiekszy problem jak to wszystko zmie┼Ťci─ç do dw├│ch walizek.... hmmmm ci─Ö┼╝ko b─Ödzie.
Karrpik o kt├│rej b─Ödziesz na lotnisku bo zdaje si─Ö ┼╝e te┼╝ masz samolot o 6.10 o ile si─Ö nie myl─Ö. Ja dzi┼Ť dzwoni┼éam do biura i najlepiej by─ç tak o 4.30. Mo┼╝esz mi poda─ç sw├│j nr telefonu to jako┼Ť si─Ö odnajdziemy- fajnie by by┼éo siedzie─ç obok siebie w samolocie;)

Wykupi┼éam sobie te┼╝ dzi┼Ť ubezpieczenie dodatkowe w warcie tak na wszelki wypadek.
Najgorsze jest to , ┼╝e w ┼Ťrod─Ö mam jeszcze jedno stracie z egzaminatorem u siebie na uczelni- nie chc─ů nic odpusci─ç ;( mam nadzieje, ┼╝e jako┼Ť szcz─Ö┼Ťliwie uda mi si─Ö to za┼éatwi─ç i nie b─Öde si─Ö musia┼éa o nic martwi─ç.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
see u soon :lol:

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 08 cze 2009 17:22 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 21 mar 2009 00:02
moniczka1988 napisał(a):
mam pytanko gdzie mo┼╝na wyrobi─ç t─ů karte o kt├│rej tyle piszecie bo mo┼╝e jeszcze bym zd─ů┼╝y┼éa si─Ö w ni─ů zaopatrze─ç???

http://www.isic.pl/index.php/gdzie-mozn ... karte.html

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 08 cze 2009 22:59 
Wtajemniczony

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 maja 2009 11:24
moniczka1988 napisał(a):
Moja przygotowania s─ů w toku, mam ju┼╝ wszystkie kosmetyki i ciuchy przygotowane, teraz najwiekszy problem jak to wszystko zmie┼Ťci─ç do dw├│ch walizek.... hmmmm ci─Ö┼╝ko b─Ödzie.
Karrpik o kt├│rej b─Ödziesz na lotnisku bo zdaje si─Ö ┼╝e te┼╝ masz samolot o 6.10 o ile si─Ö nie myl─Ö. Ja dzi┼Ť dzwoni┼éam do biura i najlepiej by─ç tak o 4.30. Mo┼╝esz mi poda─ç sw├│j nr telefonu to jako┼Ť si─Ö odnajdziemy- fajnie by by┼éo siedzie─ç obok siebie w samolocie;)

Wykupi┼éam sobie te┼╝ dzi┼Ť ubezpieczenie dodatkowe w warcie tak na wszelki wypadek.
Najgorsze jest to , ┼╝e w ┼Ťrod─Ö mam jeszcze jedno stracie z egzaminatorem u siebie na uczelni- nie chc─ů nic odpusci─ç ;( mam nadzieje, ┼╝e jako┼Ť szcz─Ö┼Ťliwie uda mi si─Ö to za┼éatwi─ç i nie b─Öde si─Ö musia┼éa o nic martwi─ç.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
see u soon :lol:

Hej :)

ja mam jeszcze egzamin jutro i w sorde, tez mam juz przygotowane kosmetyki, gorzej z reszta... ;)
ubespieczacie sobie bagaz?

Ostatnio edytowano 11 wrz 2014 10:39 przez karrpik, ┼é─ůcznie edytowano 1 raz

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 09 cze 2009 18:23 
Pocz─ůtkuj─ůcy

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 maja 2009 16:25
W┼éa┼Ťnie, ci kt├│rzy lec─ů o 12.05 mo┼╝e si─Ö jako┼Ť ustawimy na lotnisku? Dobrze by┼éoby siedzie─ç ko┼éo siebie :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 09 cze 2009 20:35 
Wtajemniczony

Do┼é─ůczy┼é(a): 06 mar 2009 14:40
OMG! juz pojutrze wylot... niewiem jak Wy, ale ja zaczynam miec lekkiego cykora ;P i jeszcze lece sama :/ a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac? a jesli tak to skad?? bo nie moge nic takiego znalesc na swoim CADzie..

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 09 cze 2009 21:10 
Wtajemniczony

Do┼é─ůczy┼é(a): 10 maja 2009 11:24
evelyn55 napisał(a):
OMG! juz pojutrze wylot... niewiem jak Wy, ale ja zaczynam miec lekkiego cykora ;P i jeszcze lece sama :/ a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac? a jesli tak to skad?? bo nie moge nic takiego znalesc na swoim CADzie..

Ja własnie przeczytam cala instrukcje obslugi podróży.... :/ nie musisz tego drukowac. Ja wlasnie zaczynam sie pakowac, olalam nauke na jutrzejszy egzamin... ;) a o ktorej leciszs evelyn?

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 09 cze 2009 21:40 
Wtajemniczony

ja tez sie wlasnie pakuj─Ö. mam dwie walizki w sumie uzbieralo mi si─Ö jakie┼Ť 24 kg a limit jest 46 wi─Öc jestem zadowolona. Co do nerw├│w to ju┼╝ lekko odczuwam , tym bardziej , ┼╝e jutro czeka mnie egzamin;( Karrpik to moj nr telefonu pisz─Ö tutaj bo musz─Ö sobie konto do┼éadowa─ç; 503161870:)
Pozdrawiam i see u

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 16:32 
Expert

Heh. I pomy┼Ťle─ç ┼╝e ja jeszcze dzisiaj pracuje do 22:00 :)

Cytuj:
a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac?

Pokazujesz tylko paszport w check-in, nie trzeba nic drukowa─ç ;)
A te informacje z CAD możesz sobie zapisać, chociażby numer lotu, żeby łatwiej się odnaleźć na terminalach (na Okęciu mamy lot z nowego terminala)
Tu s─ů ciekawe informacje: http://wiki.campamerica.pl/index.php?ti ... %BC_do_USA

Ania88 napisał(a):
W┼éa┼Ťnie, ci kt├│rzy lec─ů o 12.05 mo┼╝e si─Ö jako┼Ť ustawimy na lotnisku? Dobrze by┼éoby siedzie─ç ko┼éo siebie :)

Ci─Ö┼╝ko, ja nwet nie wiem o kt├│rej b─Öd─Ö na lotnisku, ale raczej mi─Ödzy 9 a 10. Ale pewnie b─Öd─Ö mia┼é czerwon─ů koszulk─Ö CA, co j─ů na orientation rozdawali :D wi─Öc b─Ödzie mnie wida─ç.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 18:44 
Obeznany

Do┼é─ůczy┼é(a): 09 mar 2009 23:24
WoW. Juz tak niewiele zostalo. Nie moge sie doczekac.
Tak dla pewnosci chcialem zapytac was jakie bierzecie dokumenty, bo mam juz przygotowane ale nie jestem pewien czy wszystkie :/ Chodzi mi min o jakies dodatkowe drukowane itp. Najlepiej jesli ktos wymieni wszystkie co bierze :)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 19:01 
Pocz─ůtkuj─ůcy

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 maja 2009 16:25
Bior─Ö paszport, legitymacj─Ö studenck─ů, dow├│d, adres campu no i zero paszportu i wizy tak na wszelki wypadek ;)

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 20:36 
Wtajemniczony

ja biorę to samo co Ty ale jeszcze wyczytałam na tej stronce wiki , że trzeba mieć wydrukowany placement letter( jest na stronce mycampamerica) i numer telefonu do campu więc też to zabieram

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 21:04 
Expert

Ja bior─Ö paszport + ksera, dow├│d, prawko, placement letter z CAD + nr tel, certyfikat ubezpieczenia i ksero medical form. Legitymacja studencka chyba nie potrzebna? Zreszt─ů jak co┼Ť to mam ISIC.

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 cze 2009 21:44 
Obeznany

Do┼é─ůczy┼é(a): 09 mar 2009 23:24
Wlasnie koncze sie pakowac. Jestem pewien ze o czyms zapomne :P

G├│ra
Odpowiedz z cytatem  
Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 113 ]  Przejd┼║ na stron─Ö Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: Brak zidentyfikowanych u┼╝ytkownik├│w i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do:  
´╗┐ cron
Korzystanie z Witryny oznacza zgod─Ö na wykorzystywanie plik├│w cookie, z kt├│rych niekt├│re moga by─ç ju┼╝ zapisane w folderze Twojej przegladarki. Wi─Öcej informacji mo┼╝na znale┼║─ç w Polityce prywatno┼Ťci w sprawie ciasteczek. ┼üukasz Karwowski for Camp America

statystyka

Designed by Łukasz Karwowski for Camp America