Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Camp Michigan
PostNapisane: 08 cze 2009 13:55 
Wtajemniczony

hej wszystkim:)
mam pytanko gdzie można wyrobić tą karte o której tyle piszecie bo może jeszcze bym zdążyła się w nią zaopatrzeć???
Moja przygotowania są w toku, mam już wszystkie kosmetyki i ciuchy przygotowane, teraz najwiekszy problem jak to wszystko zmieścić do dwóch walizek.... hmmmm ciężko będzie.
Karrpik o której będziesz na lotnisku bo zdaje się że też masz samolot o 6.10 o ile się nie mylę. Ja dziś dzwoniłam do biura i najlepiej być tak o 4.30. Możesz mi podać swój nr telefonu to jakoś się odnajdziemy- fajnie by było siedzieć obok siebie w samolocie;)

Wykupiłam sobie też dziś ubezpieczenie dodatkowe w warcie tak na wszelki wypadek.
Najgorsze jest to , że w środę mam jeszcze jedno stracie z egzaminatorem u siebie na uczelni- nie chcą nic odpuscić ;( mam nadzieje, że jakoś szczęśliwie uda mi się to załatwić i nie będe się musiała o nic martwić.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
see u soon :lol:

Zobacz profil Wyślij e-mail  

PostNapisane: 08 cze 2009 17:22 
Expert

moniczka1988 napisał(a):
mam pytanko gdzie można wyrobić tą karte o której tyle piszecie bo może jeszcze bym zdążyła się w nią zaopatrzeć???

http://www.isic.pl/index.php/gdzie-mozn ... karte.html

PostNapisane: 08 cze 2009 22:59 
Wtajemniczony

moniczka1988 napisał(a):
Moja przygotowania są w toku, mam już wszystkie kosmetyki i ciuchy przygotowane, teraz najwiekszy problem jak to wszystko zmieścić do dwóch walizek.... hmmmm ciężko będzie.
Karrpik o której będziesz na lotnisku bo zdaje się że też masz samolot o 6.10 o ile się nie mylę. Ja dziś dzwoniłam do biura i najlepiej być tak o 4.30. Możesz mi podać swój nr telefonu to jakoś się odnajdziemy- fajnie by było siedzieć obok siebie w samolocie;)

Wykupiłam sobie też dziś ubezpieczenie dodatkowe w warcie tak na wszelki wypadek.
Najgorsze jest to , że w środę mam jeszcze jedno stracie z egzaminatorem u siebie na uczelni- nie chcą nic odpuscić ;( mam nadzieje, że jakoś szczęśliwie uda mi się to załatwić i nie będe się musiała o nic martwić.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D
see u soon :lol:

Hej :)

ja mam jeszcze egzamin jutro i w sorde, tez mam juz przygotowane kosmetyki, gorzej z reszta... ;)
ubespieczacie sobie bagaz?

Ostatnio edytowano 11 wrz 2014 10:39 przez karrpik, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 09 cze 2009 18:23 
Początkujący

Właśnie, ci którzy lecą o 12.05 może się jakoś ustawimy na lotnisku? Dobrze byłoby siedzieć koło siebie :)

PostNapisane: 09 cze 2009 20:35 
Wtajemniczony

OMG! juz pojutrze wylot... niewiem jak Wy, ale ja zaczynam miec lekkiego cykora ;P i jeszcze lece sama :/ a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac? a jesli tak to skad?? bo nie moge nic takiego znalesc na swoim CADzie..

PostNapisane: 09 cze 2009 21:10 
Wtajemniczony

evelyn55 napisał(a):
OMG! juz pojutrze wylot... niewiem jak Wy, ale ja zaczynam miec lekkiego cykora ;P i jeszcze lece sama :/ a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac? a jesli tak to skad?? bo nie moge nic takiego znalesc na swoim CADzie..

Ja własnie przeczytam cala instrukcje obslugi podróży.... :/ nie musisz tego drukowac. Ja wlasnie zaczynam sie pakowac, olalam nauke na jutrzejszy egzamin... ;) a o ktorej leciszs evelyn?

PostNapisane: 09 cze 2009 21:40 
Wtajemniczony

ja tez sie wlasnie pakuję. mam dwie walizki w sumie uzbieralo mi się jakieś 24 kg a limit jest 46 więc jestem zadowolona. Co do nerwów to już lekko odczuwam , tym bardziej , że jutro czeka mnie egzamin;( Karrpik to moj nr telefonu piszę tutaj bo muszę sobie konto doładować; 503161870:)
Pozdrawiam i see u

PostNapisane: 10 cze 2009 16:32 
Expert

Heh. I pomyśleć że ja jeszcze dzisiaj pracuje do 22:00 :)

Cytuj:
a co z tym biletem, wystarczy jak bede miala jego numer i podam go przy check-in czy musze go wydrukowac?

Pokazujesz tylko paszport w check-in, nie trzeba nic drukować ;)
A te informacje z CAD możesz sobie zapisać, chociażby numer lotu, żeby łatwiej się odnaleźć na terminalach (na Okęciu mamy lot z nowego terminala)
Tu są ciekawe informacje: http://wiki.campamerica.pl/index.php?ti ... %BC_do_USA

Ania88 napisał(a):
Właśnie, ci którzy lecą o 12.05 może się jakoś ustawimy na lotnisku? Dobrze byłoby siedzieć koło siebie :)

Ciężko, ja nwet nie wiem o której będę na lotnisku, ale raczej między 9 a 10. Ale pewnie będę miał czerwoną koszulkę CA, co ją na orientation rozdawali :D więc będzie mnie widać.

PostNapisane: 10 cze 2009 18:44 
Obeznany

WoW. Juz tak niewiele zostalo. Nie moge sie doczekac.
Tak dla pewnosci chcialem zapytac was jakie bierzecie dokumenty, bo mam juz przygotowane ale nie jestem pewien czy wszystkie :/ Chodzi mi min o jakies dodatkowe drukowane itp. Najlepiej jesli ktos wymieni wszystkie co bierze :)

PostNapisane: 10 cze 2009 19:01 
Początkujący

Biorę paszport, legitymację studencką, dowód, adres campu no i zero paszportu i wizy tak na wszelki wypadek ;)

PostNapisane: 10 cze 2009 20:36 
Wtajemniczony

ja biorę to samo co Ty ale jeszcze wyczytałam na tej stronce wiki , że trzeba mieć wydrukowany placement letter( jest na stronce mycampamerica) i numer telefonu do campu więc też to zabieram

PostNapisane: 10 cze 2009 21:04 
Expert

Ja biorę paszport + ksera, dowód, prawko, placement letter z CAD + nr tel, certyfikat ubezpieczenia i ksero medical form. Legitymacja studencka chyba nie potrzebna? Zresztą jak coś to mam ISIC.

PostNapisane: 10 cze 2009 21:44 
Obeznany

Wlasnie koncze sie pakowac. Jestem pewien ze o czyms zapomne :P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]