Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomo┼Ť─ç
 Tytu┼é: ZAROBKI
PostNapisane: 09 lis 2009 23:20 
Nowy

Do┼é─ůczy┼é(a): 09 lis 2009 21:09
Jak─ů kwot─Ö mo┼╝na zarobi─ç po 9 tygodniach pracy na Campower jad─ůc tam po raz pierwszy?I opcjonalnie na ile czasu podr├│┼╝owania ona wystarczy?

G├│ra
 Zobacz profil Wy┼Ťlij e-mail  

Tytu┼é: Re: ZAROBKI
PostNapisane: 11 lis 2009 00:08 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 24 pa┼║ 2008 19:50
u mnie bylo:
-ponizej 21 lat -> $1200
-od 21 lat -> $1250
(age is experience :D )

pozniej jeszcze pocampie inna praca to min $200 za tydzien

co do podrozy, to zalezy, gdzie chcesz podrozowac i jak, ja przykladowo teraz na 10 dni bylam w Chicago i NYC, jezdzilam greyhoundami bookowanymi z duzym wyprzedzeniem, mieszkalam u znajomych, z kasa nie szalalam i moge smialo powiedziec, ze na calosc poszlo nie wiecej niz $300, wiec jak widzisz przy odpowiednim dysponowaniu kasy moze starczyc na baaardzo dlugo ;)

G├│ra

Tytu┼é: Re: ZAROBKI
PostNapisane: 17 lis 2009 14:49 
Expert

Do┼é─ůczy┼é(a): 22 kwi 2009 21:32
a ja straci┼éam kup─Ö kasy na podr├│┼╝owanie, ale dlatego ┼╝e zwiedzi┼éam mas─Ö miejsc, i na zachodzie i na wschodzie, nocowa┼éam w zasadzie tylko par─Ö nocy w hotelach, a reszt─Ö na parkingu czy ┼éawce:D albo par─Ö nocy u znajomych, generalnie na zwiedzanie przeznaczy┼éam 3 tygodnie jako┼Ť, z dwojgiem innych Polak├│w
i nie żałuję straconej kasy ;]
najlepiej jak poznasz na obozie ludzi i do nich pojedziesz si─Ö zatrzyma─ç, u mnie wiele os├│b oferowa┼éo mi to, ale ja ju┼╝ mia┼éam zobowi─ůzania wobec innych ludzi ;] i skorzysta┼éam tylko z z 2 miejsc w sumie

na szcz─Ö┼Ťcie za ob├│z dosta┼éam 1200, plus za 10 dni treningu dodatkowe 500 dolar├│w, poza tym do stan├│w przywioz┼éam jakie┼Ť 900 dolar├│w, kt├│re straci┼éam b─Öd─ůc na campie, ale nie oszcz─Ödza┼éam na imprezach, koncertach w mi─Ödzyczasie i wyprawach do np San Francisco, jako ┼╝e by┼éo niedaleko mojego obozu... (a do domu wr├│ci┼éam z 1 dolarem i rogalem na twarzy) :D reszt─Ö wyda┼éam na pami─ůtki i takie bzdety, na jedzeniu oszcz─Ödzali┼Ťmy przez wi─Ökszo┼Ť─ç czasu;]

Polecam tak─ů wypraw─Ö, ja zwiedzi┼éam wiele miejsc kt├│re mia┼éam w planach, za rok mam nadziej─Ö ┼╝e uda mi si─Ö zwiedzi─ç reszt─Ö :P

teraz w ogóle też pracuję i zbieram kasę, bo mam zamiar zostać w Stanach dłużej jak się uda;P

G├│ra

Wy┼Ťwietl posty nie starsze ni┼╝:  Sortuj wg  
Utw├│rz nowy w─ůtek Odpowiedz w w─ůtku  [ Posty: 3 ] 

Nowe posty

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Kto przegl─ůda forum

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten dzia┼é: CIA i 1 go┼Ť─ç

Nie mo┼╝esz rozpoczyna─ç nowych w─ůtk├│w
Nie mo┼╝esz odpowiada─ç w w─ůtkach
Nie mo┼╝esz edytowa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz usuwa─ç swoich post├│w
Nie mo┼╝esz dodawa─ç za┼é─ůcznik├│w

Szukaj:
Skocz do:  
´╗┐ cron
Korzystanie z Witryny oznacza zgod─Ö na wykorzystywanie plik├│w cookie, z kt├│rych niekt├│re moga by─ç ju┼╝ zapisane w folderze Twojej przegladarki. Wi─Öcej informacji mo┼╝na znale┼║─ç w Polityce prywatno┼Ťci w sprawie ciasteczek. ┼üukasz Karwowski for Camp America

statystyka

Designed by Łukasz Karwowski for Camp America